Hayalinizdeki Domain Burada

Hemen aramaya başlayın, başkası almadan siz alın!

Türkiye'nin Domain Merkezi

Gelişmiş özellikler ve uygun fiyatlarla bütün domainleriniz için Hozzt size yeter!

Kolay Yönetim Paneli

Aldığınız ve sahip olduğunuz tüm alan adlarını müşteri panelinizden 7/24 yönetebilir, tüm domain yönetim işlemlerini birkaç tıkla yapabilirsiniz.

Hozzt İçi Kolay Transfer

Alan adınızı dilediğiniz zaman ücretsiz olarak birkaç dakika içinde başka bir Hozzt kullanıcısına transfer edebilir ve kullanabilirsiniz.

Ücretsiz NS Güncelleme

Alan adlarınızın nameserverlarını anlık olarak panelinizden güncelleyebilir ve hemen yeni nameserverlarınızın aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Özel NS Oluşturma

Hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz kadar ns1.sitenizinadi.com şeklinde nameserver oluşturabilir ve sitelerinizde bunları kullanabilirsiniz.

7/24 Gerçek Teknik Destek

Alan adınız ile ilgili her türlü sorunuz için bize 7/24 ulaşabilir, bizden teknik destek alabilirsiniz. Dilediğiniz anda bize ulaşabilirsiniz.

Toplu İşlem Yapabilme

Tüm alan adı işlemlerinizi tek tıkla toplu olarak yapabilirsiniz. Böylece her alan adı için aynı işlemi teker teker yapmanız gerekmeyecektir.

En Yüksek Müşteri Memnuniyeti

En büyük hosting listesi hostbul.net verilerine göre 447 müşteri yorumu ve %99.6 müşteri memnuniyet oranı ile açık ara Türkiye'deki en yüksek memnuniyet oranına sahip hosting firmasıyız. Siz de bize katılmak ister misiniz?

Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki sorular dışında aklınıza takılan başka sorular varsa bize hemen ulaşabilirsiniz.

Alan adı web sitenizin ismidir. Web sitenize girmek isteyen kullanıcılar tarayıcıya sitenizin alan adını yazarak sitenize ulaşırlar.

Alan adı almak sitenizi açmanın ilk adımıdır. Alan adınızı aldıktan sonra bir de hosting hizmeti almanız yeterli olacaktır. Hangi hosting hizmetinin sizin için uygun olacağından emin değilseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

.tr uzantılı bazı alan adlarının tescilinde (.com.tr, .net.tr, org.tr, bel.tr, dr.tr, av.tr, k12.tr gibi) belge gerekmektedir. En çok tercih edilen com, net, org gibi alan adlarının tescilinde belge gerekmemektedir.

.tr uzantılı olmayan alan adları ödemenizle birlikte hemen aktif olmaktadır. .tr uzantılı alan adlarında ise belge gönderimini takriben genellikle 1-2 iş gününde aktif olmaktadır.